Sierociniec 10 stycznia odbyło się coroczne spotkanie noworoczne, będące tradycją Muzeum Pamięci Sybiru, na które zaproszono naszą Fundację. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele białostockiego środowiska...